Ga naar hoofdinhoud
Concerten

Einaudi 'In a Time Lapse'

Geniet op 15 maart 2025 in het planetarium van Artis van de betoverende muziek van de componist Ludovico Einaudi. Omringd door indrukwekkende full dome-beelden reis je door adembenemende landschappen, bruisende steden en een fonkelend universum. Dit bijzondere concert op deze unieke locatie wordt uitgevoerd door Emma Roijackers (viool) en Koenraad Spijker (piano).

Einaudi 'In a Time Lapse'

Locatie

Artis Planetarium
Plantage Kerklaan 38-40
1018 CZ Amsterdam

Volg ons

In het planetarium van Artis

Laat je meevoeren door de betoverende klanken van Emma Roijackers (viool, genomineerde Grachtenfestivalprijs 2023) en Koenraad Spijker (piano), terwijl ze de prachtige composities van Ludovico Einaudi tot leven brengen. Bekend van de ontroerende soundtrack van Intouchables, komt zijn muziek in de Dome nĂłg intenser binnen.

Omringd door adembenemende full dome-beelden van astrofotograaf Kwon O Chul, reis je langs schitterende landschappen, bruisende steden en een fonkelend universum. Klassiek en vernieuwend smelten samen in een unieke audiovisuele ervaring die je niet wilt missen.

Emma Roijackers en Koenraad Spijker zijn breed ontwikkeld in o.a. moderne muziek, kamermuziek, groot ensemble en orkestwerk. Ze spelen al jarenlang samen in duovorm, maar ook in uitdagende bezettingen en voor zeer uiteenlopende producties, en wonnen met hun klassieke repertoire al vele prijzen op verschillende festivals en competities.

Einaudi 'In a Time Lapse'

Locatie

Artis Planetarium
Plantage Kerklaan 38-40
1018 CZ Amsterdam

Volg ons