Koninginnenkoor Meezing Festival in het Rozentheater
Van Hazes tot Shaffi. Lekker meezingen met het vrolijkste koor van Amsterdam, dat maakt blij en is gezond. Op zondagmiddag 3 november om 14.30 in het Rozentheater ben je van harte welkom. Kom gezellig luisteren en meezingen bij dit MeezingFestijn. Met elkaar maken we er een heerlijke vrolijke middag van. En brengen we natuurlijk ook een ode aan Amsterdam.
Koninginnenkoor Meezing Festival in het Rozentheater
Contact
Volg ons
Zingen in je moerstaal
Het Koninginnenkoor is het vrolijkste koor van Nederland en bestaat al bijna 30 jaar. Samen met violiste Heleen Knoop (bekend van producties voor Holland Opera), pianiste Anneriek Bekhuis (bekend van Betty Friday!) en onder leiding van dirigent Ien van Duijnhoven is dit een meezing-concert waar het publiek wordt meegenomen langs tal van oorspronkelijke Nederlandse liedjes.
Hierbij ontbreekt het Jordanese repertoire natuurlijk niet. Op die manier zingen we met elkaar de stad en elkaar toe. Je bent van harte welkom, bestel kaarten op de website van BoomChicago!
Toegankelijkheid
Koninginnenkoor Meezing Festival in het Rozentheater
Contact
Volg ons
Vergelijkbaar in Amsterdam

LIGGEND CONCERT | MATTEO MYDERWYK

Stef Bos

Kinderconcert met de pianola en saxofoniste Babette Jane!

Gustagroove - Live at the Pianola

Filomena Croce & Tiago Lageira - Jazz at the Pianola

Op Leven en Dood

Hannah Mae

Woolf

Rooie Jos En De Foute Band
