Neoklassieke avond met cello en piano
Stap binnen in een wereld van harmonie, waar celliste, zangeres en componiste Carly E (Carlijn van Wijk) samen met de neoklassieke producer en pianist Cedric Vermue haar solo debuutalbum 'Natural' tot leven brengt in de Roode Bioscoop. Op deze avond wordt je meegenomen met de melancholische melodieën van de cello en het ritme van de natuur, vanaf de zonsopgang tot de verschijning van de maan.
Neoklassieke avond met cello en piano
Muzikale beleving
Carly E (Carlijn van Wijk) speelt cello en zingt vanaf jonge leeftijd. Toen ze verhuisde naar Londen en later Buenos Aires nam ze afscheid van haar klassieke muziekcarrière en werd solo-artiest. Al vele podia heeft ze weten te veroveren met haar cellomuziek, zoals het DeLaMar Theater en TedX. Op vrijdag 27 september 2024 wordt haar solo debuutalbum Natural uitgebracht in De Roode Bioscoop.
Verwacht serene akoestische cello en piano klanken tijdens deze avond, waarbij je je volledig kunt laten meeslepen. Sluit gerust je ogen voor de echte muzikale beleving. Want wanneer u de zaal verlaat, zul je niet alleen geïnspireerd zijn, maar ook helemaal ontspannen met nieuwe energie.
Neoklassieke avond met cello en piano
Vergelijkbaar in Amsterdam

Anna Zavorina String Quartet

Thijs Klaassen Kwintet - Adhocism

Duo Atlântico

Escarteen Sisters

Daan Kleijn Trio

Maat Saxophone Quartet

Blue Monday Café met William Barrett

Roode Bioscoop X Amarte Sessions - Pedro Kastelijns & qbae

Leadbeaters
