Ga naar hoofdinhoud
Concerten

Thomas Oliemans zingt Harry Bannink

Harry Bannink schreef ruim 3000 magische en grappige liedjes voor populaire programma’s als Sesamstraat, Het Klokhuis en Ja Zuster, Nee Zuster. De veelzijdige Nederlandse bariton Thomas Oliemans brengt een ode aan zijn inspirator.

Thomas Oliemans zingt Harry Bannink

Locatie

Het Concertgebouw Amsterdam
Concertgebouwplein 10
1071 LN Amsterdam
Toon in Google Maps
Koop ticketsDit evenement is uitverkocht

Componist, arrangeur en pianist Harry Bannink

De lijst met liedjes van het muzikale genie Harry Bannink is duizelingwekkend lang, van tophits als 'Mijn opa' en 'In een rijtuigje' tot 'Op een mooie pinksterdag 'en 'Vluchten kan niet meer'. Naar eigen zeggen schreef hij er zo’n 3000, op teksten van succesvolle schrijvers als Willem Wilmink, Annie M.G. Schmidt en Hans Dorrestijn. Banninks liedjes klonken onder andere tijdens favoriete tv-programma’s als Sesamstraat, Het Klokhuis en Ja Zuster, Nee Zuster.

Thomas Oliemans zingt Harry Bannink

De veelzijdige bariton Thomas Oliemans heeft niet alleen succes als opera- en liedzanger, hij zingt ook graag niet-klassiek repertoire, zoals Franse chansons en liedjes van zijn inspirator Hanny Bannink. Oliemans kende Bannink persoonlijk, is al fan van hem sinds zijn tienerjaren en karakteriseert Banninks magische liedjes als volgt: ‘Een extra nootje hier, een verrassend akkoordje daar, alles in zijn muziek heeft betekenis. De liedjes zitten zó goed in elkaar, hij was een genie.’

Toegankelijkheid

Algemene voorzieningen

Aanwezig, beschikbaar of toegestaan

  • Assistentiehond toegestaan
  • Persoonlijke assistent
  • Zintuigelijke beleving
  • Toegankelijk gebouw
  • Rustplekken

Thomas Oliemans zingt Harry Bannink

Locatie

Het Concertgebouw Amsterdam
Concertgebouwplein 10
1071 LN Amsterdam
Toon in Google Maps
Koop ticketsDit evenement is uitverkocht