Tim Knol en de Blue Grass Boogiemen - Ride again
Ze zijn terug! Tim Knol en de Blue Grass Boogiemen. They Ride Again. En dat is maar goed ook. Want damn, wat smaakte hun vorige programma naar meer. En meer kómt er. Meer virtuoos snarenspel. Meer graafwerk in bluegrass en country. Meer rafelrandverschijnselen.
Tim Knol en de Blue Grass Boogiemen - Ride again
Contact
Repertoire
Townes Van Zandt spelen ze. The Stanley Brothers. Flatt and Scruggs. En songs van hun nieuwe album, de opvolger van hun bejubelde Happy Hour. Waarover de Volkskrant schreef: ‘Die kunnen het, en niet zo’n beetje ook.’ In Ride Again spat het spelplezier weer van de planken. Of, zoals AD zei: ‘Doorleefd, opzwepend en authentiek. Ga ze ook vooral live zien.’ Hear, hear!
‘Nederlanders die diepgewortelde Amerikaanse genres spelen; dan ben je geneigd je hart uit voorzorg vast te houden. Weinig is erger dan americana die naar spruitjes ruikt. Gelukkig bestaan er artiesten als Tim Knol en de virtuoze bluegrassgroep Blue Grass Boogiemen. Wie ze samen zag optreden, weet het al: die kunnen het dus wél, en niet zo’n beetje ook… Happy Hour geeft daar nogmaals blijk van.’ (Volkskrant)
Toegankelijkheid
Tim Knol en de Blue Grass Boogiemen - Ride again
Contact
Vergelijkbaar in Amsterdam

Jeroen Woe, Lucretia van der Vloot, André Manuel, Joost Oomen, Roos Rebergen e.v.a.

Stef Bos - Bloemlezing 2024

Ari Deelder & het Benjamin Herman Kwartet - Deelder Draait

The Kik - Bal populaire

Wies - Wies in het klein of Wies in het groot

Douwe Bob - I Believe in Fairy Tales

Fay Claassen & Mike Boddé - Fay sings Barbra Streisand - première

The Kik - Bal populair - reprise

Anneke van Gierbergen - Heavy strings
