Ga naar hoofdinhoud
Events

Benefietdiner voor Gaza

Kom langs voor een avond rondom Palestijnse gerechten. Vanaf 17:00 kun je binnen lopen en om 18:00 start het diner. Kom naar De War, Turfsteeg 2, Amsterdam. Er is geen entree, maar wil je mee-eten dat kan op donatie. De opbrengst van het diner gaat naar Artsen zonder Grenzen. Het event is georganiseerd vanuit bewonersvereniging de Halve Wereld.

Gratis entree

Benefietdiner voor Gaza

Locatie

De War
Turfsteeg 2
1011 VT Amsterdam

Alle kleine beetjes helpen

Na de verschrikkelijke aanslagen van Hamas een jaar geleden, is er in Gaza een humanitaire ramp ontstaan door de aanhoudende aanvallen van Israël.

Gelukkig zijn er organisaties die zich inzetten voor de mensen in Gaza, zoals Artsen zonder Grenzen. Ondanks de eigenlijk onmogelijke omstandigheden bieden zij medische hulp, werken zij aan waterdistributie en aan het veiligstellen van essentiële benodigdheden.

Alle donaties van deze avond zullen gaan naar AzG. De organisatie is neutraal, onpartijdig en onafhankelijk: “Waar de nood het hoogst is, zijn onze teams om hulp te bieden. Mensen die getroffen zijn door natuurrampen, ziekte-uitbraken of conflicten, kunnen bij ons terecht voor medische zorg. Ook spreken we ons actief uit als we onrecht tegen komen" (site AzG). Kom je ook eten, meld je aan via de mail.

Gratis entree

Benefietdiner voor Gaza

Locatie

De War
Turfsteeg 2
1011 VT Amsterdam