Material Flows: The hidden afterlives of plastic waste
Material Flows is een tentoonstelling die de verborgen reizen en het leven na plastic afval onderzoekt. Het ontvouwt zich via objecten, installaties, film, multimedia en datagestuurde kunstwerken die het publiek confronteren met de cumulatieve impact van de levenscyclus van plastic, en de ecologische en sociale schulden die onderweg zijn opgebouwd zichtbaar maken.
Material Flows: The hidden afterlives of plastic waste
Locatie
Materialen stromen: de verborgen reststromen van plastic afval
Met Ravi Agarwal (IN), Kevin van Braak (NL), Maarten Vanden Eynde (BE), Kelly Jazac (CA), Diana Lelonek (PL), Milisifilem Collective (ID), Ipeh Nur (ID) en Riar Rizaldi (ID)
14 februari - 13 april 2025, Zone2Source, Amstelpark
Opening: vrijdag 14 februari, 16:00–18:00 uur
Material Flows is een tentoonstelling die de verborgen reizen en het leven na plastic afval onderzoekt. Het duikt in de plasticvervuilingscrisis die verband houdt met de wereldwijde productie en handel van plastic afval. Door de trajecten van afvalkolonialisme in kaart te brengen, plaatst het project plastic als zowel materiaal als metafoor voor de aanhoudende ongelijkheden en milieucrises die worden gevormd door wereldwijde systemen van extractie en verwijdering.
Data en tijden
vrijdag 11 april | 13:00 - 17:00 |
zaterdag 12 april | 13:00 - 17:00 |
zondag 13 april | 13:00 - 17:00 |
Material Flows: The hidden afterlives of plastic waste
Locatie
Vergelijkbaar in Amsterdam

Fotograaf Roxanne Wilm - Microcosme
After after

Bastiaan Woudt: boekpresentatie en expo - Champions' en gelijknamige solotentoonstelling bij Bildhalle Amsterdam


ARTZUID 2025 Amsterdam Sculptuur Biënnale

Art Spaces Zuidas

Expositie: Papier verbeeld

Tentoonstelling Rushdi Anwar: Endless Tears in de Garden of Eden

Love for Sale, GoMulan Gallery

Overzichtstentoonstelling Anke Purmer

