Ga naar hoofdinhoud
Theater en podiumkunsten

As The World Hurts Antiklimax

Antiklimax gaat Into The Wild: we ruilen de bedompte, begrenzende theaterzaal in voor de vrijheid en de openheid van het bos. Een avondje locatietheater waarvoor je je regenlaarzen thuis kunt laten. Let op: bij deze voorstelling wordt gebruik gemaakt van een stroboscoop.

As The World Hurts Antiklimax

Locatie

Theater Bellevue
Leidsekade 90
1017 PN Amsterdam
Toon in Google Maps

Contact

De natuur is hot

De wildernis is sexy. De stad zijn we beu. Weg met die grijze, betonnen muren; geef ons in hemelsnaam de weidse vrijheid van het bos! We zijn zo met onszelf bezig geweest dat we moeder Natuur zijn vergeten. We zijn stoute kinderen geweest. Voor straf mogen we niets meer. Minder vliegen, minder vlees, minder, minder, minder. En less is more, toch? 

In As The World Hurts nemen we u mee het bos in. Een romantisch aangelegde maar wanhopige jongen neemt het besluit van zijn leven: hij offert zijn culturele luxeleventje op voor een leven in het bos. Hij laat de beschaafde wereld achter en trekt de wildernis in. Vrij van wetten, verplichtingen en etiquette hoopt hij dichter bij zijn ware natuur te komen. Maar is er voor de mens nog wel plaats in de natuur?

Een romantische safari door de wildernis, vol taalvondsten, levensvraagstukken, fantasie, en muziek. 


Toegankelijkheid

Algemene voorzieningen

Aanwezig, beschikbaar of toegestaan

  • Persoonlijke assistent
  • Zintuigelijke beleving
  • Toegankelijk gebouw

As The World Hurts Antiklimax

Locatie

Theater Bellevue
Leidsekade 90
1017 PN Amsterdam
Toon in Google Maps

Contact