Club Classique & Troupe Courage - Isabella en Madame Ching - in Bellevue
In Isabella en Madame Ching vragen Myrthe en Katrien zich af wat we aan moeten met deze stormachtige tijd, waarin hoop schaars lijkt en machteloosheid op de loer ligt. Gewapend met een viool en een tas vol maskers reizen ze terug in de geschiedenis naar andere stormachtige tijden op zoek naar inspiratie.
Club Classique & Troupe Courage - Isabella en Madame Ching - in Bellevue
Contact
Mooie, maffe, ontroerende, brute en waanzinnige verhalen
Katrien neemt je mee naar het door oorlogen en builenpest geteisterde Italië van de 16de eeuw. Ze kruipt in de huid van Isabella die daar in het oog van de storm staat en zich met haar maskers een weg uit armoede speelt. Deze courtisane betovert het publiek met improvisaties die dwars door taboes heen breken en zo wordt ze de eerste actrice/zakelijk leider ooit. Myrthe raakt gefascineerd door Madame Ching die in het begin van de 19de eeuw de scepter zwaait over een vloot van 400 schepen met een bemanning van 80.000 piraten. Ze wordt de schrik van Chinese wateren en introduceert een nieuwe piratencode met bijzondere regels voor vrouwelijke gevangenen. Hoe gingen Isabella, Madame Ching en andere sterke vrouwen dwars door de storm en maakten het onmogelijke mogelijk?
Deze mooie, maffe, ontroerende, brute en waanzinnige verhalen inspireren om op zoek te gaan naar de stormvechters van nu. Daarom is er bij elke voorstelling een special guest: van klimaatactivist tot crimineel, schrijver, buurtmoeder, zangeres, acteur of iemand die niet in een hokje past. Zo ontmoeten we verhalen van vrouwen die op hypercreatieve wijze, soms tegen de regels in, de storm hebben getrotseerd. Elke voorstelling heeft zijn eigen special guest, waardoor elke avond uniek en onvergetelijk wordt.
Toegankelijkheid
Algemene voorzieningen
Aanwezig, beschikbaar of toegestaan
- Persoonlijke assistent
- Zintuigelijke beleving
- Toegankelijk gebouw
Club Classique & Troupe Courage - Isabella en Madame Ching - in Bellevue
Contact
Vergelijkbaar in Amsterdam

Nora Fischer - De Sprong

DEEG - Jef Van gestel, Peter Vandemeulebroecke e.a.

Stephanie Louwrier, Via Rudolphi Productie, Dox - Let's Get Louder

NITE en Mart van Berckel - Ocean Breeze - in Theater Bellevue

Ayşegül Karaca / Theater Rast - De wraak van A. in Theater Bellevue

Fall After Grace: SNDO Graduation Festival 2025 PROGRAM ONE

Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij

Finalistentour 2024 Leids Cabaret Festival

Jelle & Jessica / Orkater / De Nieuwkomers - Why such a strange love
