Diaspora Dialogen: Wij moeten in gesprek!
Een avond vol gesprekken, kunst en interactie waarin ze als Joodse gemeenschap – en samen met anderen – hun plek in een niet-Joodse wereld verkennen.
Diaspora Dialogen: Wij moeten in gesprek!
Joodse gemeenschap
De Diaspora Dialogen zijn terug met de 8e editie, waar ze de Joodse gemeenschap uitnodigen voor een gesprek over de Joodse cultuur en identiteit in Nederland. Onlangs lanceerde Stichting Oy Vey het resultaat van 2 jaar gesprekken met Joden in Nederland: Joods Manifest. En nu zijn ze echt klaar om te praten, te delen en interactie aan te gaan!
Tijdens deze verbindende avond bespreken ze hoe Joden in Nederland inclusieve en diasporische identiteiten kunnen creëren. Ze vragen ons af hoe de verschillende posities in de samenleving en ode overlappende identiteiten elkaar beïnvloeden en wat dat voor hun betekent. Er zal muziek zijn! Er zal eten zijn! Er zullen ideeën zijn! Ze nodigen iedereen in het publiek uit om actief mee te doen. Doe mee, breng je vragen of deel een recept, een gedicht of een droom.
Deze avond zal voornamelijk in het Nederlands zijn, af en toe wordt er Engels gesproken.
Toegankelijkheid
Diaspora Dialogen: Wij moeten in gesprek!
Vergelijkbaar in Amsterdam

Nederland voor de Nederlanders

Hemel en Aarde

Nederland in 2035

Voorbij Duurzaamheid

Week Tegen Racisme: Stilte maakt racisme

Tegenlicht: Vervreemd van vreemden

Klimaatwake

De Graan Gesprekken: Tasty Tarwe

Aziatische roots in de schijnwerpers
