Help, Helikopterouders! (8+)
Let op: Benefietvoorstelling. De volledige opbrengst van de voorstelling wordt gedoneerd aan theatermakers in Gaza. Hilarisch herkenbaar theater over de onvermijdelijke tragiek van goedbedoeld ouderschap – vanuit het perspectief van de héle familie. Heb jij van die ouders die niets aan het toeval overlaten? Die als helikopters boven je hangen, klaar om elk mogelijk gevaar goedbedoeld uit de weg te ruimen? Of word jij juist met twee verschillende sokken naar school gestuurd? En controleert niemand of je huiswerk af is?
Help, Helikopterouders! (8+)
Contact
Ouderschap
Opvoeders heb je in alle soorten en maten. De grote overeenkomst: ze willen hun kinderen gelukkig zien. Maar…hoe doe je dat nou eigenlijk goed? Zelf zijn ze natuurlijk ook kind geweest, dus ze weten toch best wat wel of niet fijn is aan opgevoed worden?
Vijf acteurs – allemaal zelf vader of moeder – spelen de ouders die ze (willen) zijn én de kinderen die ze vroeger waren. Dit vijftal vliegt samen met jou in volle vaart door de wereld van opvoeden en opgevoed worden. Laat je meevoeren door een wervelwind vol humor, verwarrende dilemma’s en pittige discussies. Een actuele familievoorstelling – voor alle kinderen, Pizzapapa’s, Loedermoeders en Dolfijnouders van 8 tot 108 jaar.
Toegankelijkheid
Algemene voorzieningen
Aanwezig, beschikbaar of toegestaan
- Toegankelijk gebouw
Help, Helikopterouders! (8+)
Contact
Vergelijkbaar in Amsterdam

Holland Opera - Odiezee (7+)

Dook van Dijck - De Prinsenjurk en de Gouden Knoop (8+)

Het Kleine Theater - De Sinterklaas revue (3 t/m 7 jaar)

Bumba show (1+)

Dirk Scheele & StoryZoo (2 t/m 7 jaar)

Rob & Emiel - The Da Vinci Ode

HNTjong / Het Nationale Theater / IRC - Romeo & Julia

De Grote Slijmmusical (6+)

Het feest van Tante Rita (4+)
