HNT Jong / Gavin-Viano - Arm met een dure smaak (14+)
Een voorstelling over jonge mensen die worstelen met verborgen armoede. Ze dromen van een leven zonder geldzorgen maar moeten ondertussen dealen met de ruwe realiteit. Ondertussen laten de populaire socials zien dat living in luxury echt haalbaar is. Illusie of reality? Te zien in Frascati.
HNT Jong / Gavin-Viano - Arm met een dure smaak (14+)
Contact
Arm met een dure smaak
Leave a mark, blend in and survive. Brienne, Nurulah en Shannah zijn nu eindelijk de trendsetters. De smaakmakers. Dat denken ze. Dat vrezen ze. Ze doen zich rijk voor, maar the struggle is real. Je hoopt dat niemand door heeft wat er allemaal aan de hand is. Dat je thuis je lunchbox niet gevuld krijgt. Dat je geen vaste veilige woonplek hebt, dat je je constant anders voor moet doen.
Ze zitten naast elkaar, elk met een geheim. Langzaam ontdekken ze meer van elkaar en dromen van een andere wereld, een wereld waarin ze rijk zijn. Maar steeds worden ze ruw de realiteit in getrokken want je mist nog je Air Max, je thuis en je plek.
Regisseur Gavin-Viano maakt uitgesproken visuele voorstellingen over gemeenschappen en onderwerpen die in de samenleving niet goed gehoord worden met visuals van Wes Broersen (bekend van o.a. Frenna en Eefje de Visser).
n.b. Genoemde eindtijd is een indicatie.
Toegankelijkheid
HNT Jong / Gavin-Viano - Arm met een dure smaak (14+)
Contact
Vergelijkbaar in Amsterdam

THREESOME

Jef Uyttenhove & Simon Kleinhesselink / Toneelacademie Maastricht - More of Less of Me

Fall After Grace: SNDO Graduation Festival 2025 PROGRAM ONE

Dubbele voorstelling: Yet Another Day in Paradise & re:shape or headless into the sea

Gerben Vaillant / Frascati Producties - On almost every page

Queertopia Werkplaats van de Woestijne & Luit Bakker

Courtney May Robertson - Hunter

Ferhat Kaplan - Kind van het Licht

Prima Facie ITA Ensemble / Eline Arbo - Frascati
