Julidans - Cirkel Solo's - Dalton Jansen & Sherise Strang
Speciaal voor de eerste editie van Dansdagen Haarlem afgelopen april, creëerden jonge choreografen met diverse dansstijlen ieder een ‘cirkelsolo’: een choreografie gedanst door één danser binnen een verlichte cirkel. Dit resulteerde in een intens en intiem danstweeluik waarbij het publiek in een kring om de danser heen zit. Wegens groot succes nu ook te zien tijdens Julidans.
Julidans - Cirkel Solo's - Dalton Jansen & Sherise Strang
UNseen
In UNseen verkent Sherise Strang haar meest kwetsbare kant. Ze onderzoekt de impact van een fysiek litteken en de emotionele littekens die het achterlaat. Het is een ontdekkingsreis naar erkenning, het verlangen om gezien te worden, en het omarmen van alle facetten van zichzelf.
Dear Future Me
In Dear Future Me neemt de bekroonde maker Dalton Jansen je mee op een opwindende reis naar een futuristische wereld. Gehuld in glitterpak betreedt Jansen een nieuw universum waar urban en hedendaagse dans samenkomen. De choreografie verkent niet alleen de grenzen van het fysieke lichaam, maar ook de grenzen van de verbeelding.
De solo’s zijn gemaakt in opdracht van Schuur en Stadsschouwburg Haarlem met steun van Provincie Noord-Holland (impuls startende makers).
Toegankelijkheid
Julidans - Cirkel Solo's - Dalton Jansen & Sherise Strang
Vergelijkbaar in Amsterdam

Lloydscompany - Klein, klein vogeltje (4+)

Adi(c)sco - Club Guy & Roni Invites: Cecilia Moisio - Bijlmer Parktheater

Hush (14+) De Dansers - Bijlmerparktheater

Julidans - Fantasie Minor - Marco da Silva Ferreira

Jasper van Luijk - One Touch Shifft

Breathe Kalpanarts & Matangi

Danstheater AYA Yanasei (6+) -Bijlmer Parktheater

Christian Guerematchi - Funk

Double Bill: Rohiet Tjon Poen Gie / Gregory “Shaggy” Albertzoon - Yeye & Ingi
