Ga naar hoofdinhoud
Theater en podiumkunsten

KlaverCollege: Feiten en verzinsels met Duco Hellema

In een college bij de buren (De Coenen) neemt Oud-hoogleraar Geschiedenis Duco Hellema je mee in een luchtige beschouwing over de grenzen tussen fantasie en werkelijkheid, tussen fictie en non-fictie. Wat is waar en wat is niet waar? Locatie: ontmoetingscentrum De Coenen tegenover OBA Roelof Hartplein.

Gratis entree

KlaverCollege: Feiten en verzinsels met Duco Hellema

Locatie

OBA Roelof Hartplein
Roelof Hartplein 430
1071 TT Amsterdam
Toon in Google Maps

Contact

Duco Hellema

We leven in een tijd van fake-news, van Artifical Intelligence, gemanipuleerde foto’s en video��s. Het wordt steeds lastiger een onderscheid te maken tussen feiten en verzinsels. Maar ook tussen wetenschap en literatuur, tussen fictie en non-fictie.

Duco Hellema schreef vele historische vakboeken (non-fictie), over de Koude Oorlog, de dekolonisatie, het Nederlands buitenlands beleid. Sinds kort schrijft hij thrillers (fictie). Er verschenen er tot nu toe twee, bij de uitgeverij Prometheus (Rendez-vous in Praag en De man in de Amstel). Een derde is in aantocht.

Let op! Deze activiteit is aan de overkant van OBA Roelof Hartplein bij ontmoetingscentrum De Coenen.

Toegankelijkheid

Gratis entree

KlaverCollege: Feiten en verzinsels met Duco Hellema

Locatie

OBA Roelof Hartplein
Roelof Hartplein 430
1071 TT Amsterdam
Toon in Google Maps

Contact