Matakubi - E kos ey ta Ñaña
Valt het je ook op dat mensen vaak bepaalde functies uitoefenen zonder de juiste kennis, ervaring en talent hiervoor te hebben? Denk aan een life coach die zijn zaken thuis zelf niet op orde heeft. Een psycholoog die tijdens het werk in tranen uitbarst en een tissue aan jou als klant vraagt. Herkenbaar? Al deze feiten zijn samengebracht in een hilarisch (Papiaments) toneelstuk: 'E kos ey ta Ñaña' ('Dat is een makkie'), te zien in het Meervaart Theater.
Matakubi - E kos ey ta Ñaña
Contact
E kos ey ta Ñaña
Mensen moeten beseffen dat je iets soms leuk kan vinden, maar dat je niet alles kan. Want niet alles in het leven is een ‘makkie’.
Komedia di Nos is een samenwerking tussen Roos Maduro en Het Huis van Asporaat. Beide organisaties hebben een passie voor het theater en de Antilliaanse cultuur.
N.B. De genoemde eindtijd is een indicatie.
Toegankelijkheid
Algemene voorzieningen
Aanwezig, beschikbaar of toegestaan
- Assistentiehond toegestaan
- Toegankelijk gebouw
- Rustplekken
Matakubi - E kos ey ta Ñaña
Contact
Vergelijkbaar in Amsterdam

Jim Deddes - De Joardy Show in Meervaart Theater

Borrelnootjez - El7ebs

Randy Feltface - First Banana in Meervaart Theater

Tobi Kooiman - Best Of 2

Ren�� van Meurs - Noodzakelijk kwaad

Doğu Demirkol - Stand Up

Yentl & de Boer - Modderkruipers

Erhan Demirci - Verwachtingen

Jeannine la Rose - Genoeg?! in Meervaart
