Modemuzelab x Zaans Museum
Tijdens Modemuzelab x Zaans Museum ga je in gesprek over sits (een handbeschilderde stof), waarbij aandacht is voor de geschiedenis en het gebruik ervan in de Zaanse streekdracht. Maar ook kijk je vanuit het heden naar sits, vanuit het perspectief van makers, verzamelaars en gebruikers.
Modemuzelab x Zaans Museum
Ode aan Nederland
Voor deze avond zijn er sprekers uitgenodigd om sits vanuit verschillende perspectieven te belichten. Het gesprek wordt afgesloten met een rondleiding door de tentoonstelling, onder begeleiding van textielexpert Inge Bosman, en een borrel.
Deze avond wordt georganiseerd in samenwerking met partner Modemuze. Modemuzelab x Zaans Museum hoort bij de randprogrammering van de tentoonstelling Ode aan Nederland van fotograaf Jimmy Nelson in het Zaans Museum.
Toegankelijkheid
Algemene voorzieningen
Aanwezig, beschikbaar of toegestaan
- Toegankelijk gebouw
- Rustplekken
Modemuzelab x Zaans Museum
Vergelijkbaar in Amsterdam

Voorleesuurtje Zaans Museum

Lezing Monet en Japan

Monet en Japan

Stroomlezing Floris Alkemade

Modemuzelab met Zaans Museum

Voorleesuurtje

Jef Uyttenhove & Simon Kleinhesselink / Toneelacademie Maastricht - More of Less of Me

THREESOME

Fall After Grace: SNDO Graduation Festival 2025 PROGRAM ONE
