Ga naar hoofdinhoud
Theater en podiumkunsten

Oxygen - DELUSION 2.0

Let op: Deze voorstelling is verplaatst 21 maart 2025 naar 2 april 2025. De jonge choreograaf Jennifer Romen timmert serieus aan de weg met haar gezelschap Oxygen. Met haar eerste avondvullende voorstelling ‘Delusion’ bespeelde ze zowel het podium als de zaal, die onder de indruk was van de gedetailleerde choreografieën en beeldende illusies. Deze dansvoorstelling is te zien in Theater Singer Laren. Let op: Genoemde eindtijd is een indicatie en kan afwijken op de avond zelf.

Oxygen - DELUSION 2.0

Locatie

Theater Singer Laren
Oude Drift 1
1251 BS Laren nh
Toon in Google Maps

Spelen met blacklight, illusies, maskerades, videowanden en meer

Dat smaakt naar meer en dus neemt Jennifer je in ‘DELUSION 2.0’ opnieuw mee in haar vernieuwende samenspel tussen dans en illusie. Het personage dat we in ‘Delusion’ volgden op haar weg van adolescentie naar volwassenheid, staat in deel twee oog in oog met haar grootste tegenpool.

Is het een tegenstander waar ze van moet winnen, of een deel van zichzelf dat ze moet leren accepteren en zelfs omarmen? Een verbluffende, ontroerende en tot in de puntjes uitgevoerde coming of age-voorstelling.

Oxygen - DELUSION 2.0

Locatie

Theater Singer Laren
Oude Drift 1
1251 BS Laren nh
Toon in Google Maps