TG Gouden Bergen - double bill Hoop gezocht & Zand erover
Met meerstemmige samenzang, swingende muziek en opzwepende dans gaat TG Gouden Bergen in 'Hoop gezocht & Zand erover', te zien in Podium Mozaïek, grote onderwerpen als hoop en verzet te lijf. Ze zoeken antwoorden op de vraag: hoe blijf je vrolijk en optimistisch als er bar weinig te lachen valt? N.B. De genoemde eindtijd is een indicatie.
TG Gouden Bergen - double bill Hoop gezocht & Zand erover
Contact
Hoop gezocht & Zand erover
TG Gouden Bergen presenteert Zand||Hoop, een beeldende en fysieke voorstelling die een ode brengt aan mensen die zich durven te verzetten tegen het systeem. Deze avondvullende show, op het snijvlak van muziektheater en cabaret, onderzoekt hoe je hoopvol, optimistisch en strijdbaar kunt blijven in donkere dagen. Zand||Hoop is een pleidooi voor de kracht van humor, verhalen vertellen en tegen de stroom in durven zwemmen. Dit belicht het theatergezelschap vanuit verschillende culturele en filosofische perspectieven, gecombineerd met cabaret, zang en persoonlijke verhalen. De voorstelling vermengt traditionele Turkse en Caribische muzikale elementen met moderne rock en psychedelische invloeden.
Bijzonder aan Zand||Hoop is dat het twee samengevoegde Theaterfestival de Parade voorstellingen zijn. TG Gouden Bergen is 3 jaar lang geselecteerd voor het 'nieuwe makers traject' en presenteert twee van deze succesvolle voorstellingen op één avond, met een korte pauze in het midden.
Toegankelijkheid
TG Gouden Bergen - double bill Hoop gezocht & Zand erover
Contact
Vergelijkbaar in Amsterdam

Best of the West 2024: Speak Up! - Podium Mozaïek

Betsy Torenbos / Stichting Be-wonder - Tabee Nieuw-Guinea: Verzoening?
Marjan Farsad - Marjan Farsad Concert

The Amsterdam Storytelling Festival 2024: Moed

Unborn - Otion & Ulrike Quade Company - in Podium Mozaïek

Joe Emanuel - My name is Joe "Emanuel"

Oorkaan Ensemble - Tempo (7+)

Dan maar alleen - Cheyenne Toney
