Lost in Paradise
In LOST IN PARADISE schept Regina Rorije originele en krachtige beeldverhalen die opgebouwd zijn uit fragmenten van diverse krantenfoto’s. In deze kleurrijke collages staat de innerlijke wereld van mens en dier centraal. Ze worden daarin zowel met elkaar geconfronteerd als met allerlei fictieve wezens en ruimtes.
Lost in Paradise
Contact
Volg ons
Lost in Paradise
Door uiteenlopende beeldelementen vanuit een ander perspectief en met humor te combineren, ontstaan er aangrijpende en surrealistische verhalen. Deze reflecteren de chaos en complexiteit van de wereld waarin we leven. Vrijheid, eenzaamheid en verlangens zijn daarin belangrijke thema’s.
De beeldverhalen van Rorije nodigen uit om na te denken over welke beelden en verhalen wij zelf samenbrengen. Hoe waarachtig, integer of fantasievol zijn deze en wat maken ze los in onze innerlijke wereld?
NDSM SALON
Data en tijden
zaterdag 15 maart | 12:00 - 18:00 |
zondag 16 maart | 12:00 - 18:00 |
donderdag 20 maart | 12:00 - 18:00 |
Lost in Paradise
Contact
Volg ons
Vergelijkbaar in Amsterdam

Crafting the Future

Iets met...paradijs

VESTIGIUM II: Een Expositie in Beweging

RE:FWD: A reply to the present, a forward to us all

LICHT UIT.

Slackwater by Holly Hendry op de NDSM-werf

Aqua Ardens water en vuur - in NDSM Fuse

When Art Isn't Life

Symphony of Colours
