Nieuwe tentoonstelling over privédomein
In een wereld van groeiende netwerken en verstedelijking krijgt de privéruimte een nieuwe betekenis. Wat betekent het voor ons? Waar vinden we het, en wat doen we er? Met schilderijen, installaties, keramiek en wandkleden is dit een multidisciplinaire tentoonstelling waarin vijf jonge vrouwelijke kunstenaars ieder hun perspectief bieden op het thema Private Spaces in broedplaats Vrijpaleis.
Nieuwe tentoonstelling over privédomein
Locatie
Is in deze tijd privé nog wel privé
In een wereld van steeds groter wordende netwerken en geglobaliseerde verstedelijking krijgt het concept van privéruimte een nieuwe betekenis. Wat betekent het voor ons? Waar vinden we het, en wat doen we er? Dit zijn de centrale vragen die worden onderzocht in Private Spaces, een groepstentoonstelling met vijf verschillende kunstenaars in de Vrijpaleis kunstruimte. Door middel van hun werken delen deze kunstenaars intieme verhalen en onthullen verborgen verhalen, waardoor glimpsen worden geboden in hun eigen privé-realm.
Met behulp van scenografische installaties die verschillende media zoals textiel, keramiek en gevonden voorwerpen gebruiken, duiken de kunstenaars in de relatie met onze omgeving en verkennen ze de complexiteiten van menselijke verbinding, of het gebrek daaraan. Met een gedeelde nadruk op tactiliteit en imperfectie, toont de tentoonstelling hoe sporen en herinneringen van menselijke aanwezigheid tastbaar worden in de fysieke wereld.
Door de subtiliteiten van persoonlijke ruimte en de dynamiek van menselijke interactie te onderzoeken, nodigen de kunstenaars kijkers uit om na te denken over hun eigen ervaringen en percepties van privacy, intimiteit en verbinding te midden van het moderne landschap van onderlinge verbondenheid.
Nieuwe tentoonstelling over privédomein
Locatie
Vergelijkbaar in Amsterdam

Wet Dream Exhibition

Holland Festival - Mother - Jonathas de Andrade

Neighbouring Frequencies

Tentoonstelling Marieke J.R. Coppens

Holland Festival – Wilting Flower – Daan Gielis

Festival Winteravonden aan de Amstel: Gevangen in tandpasta

Different Directions

Michelle Blancke - Secret Garden in Gallery WM

Expositie: Sueños de Cuba – Alberto ‘Molote’ Muñoz
