Ga naar hoofdinhoud
Theater en podiumkunsten

Extremist Alice Vladlena Sandu

Ik heb politie nodig, ik heb politiek asiel nodig. Het zwaar om de stap te zetten om het verleden los te laten en een nieuw leven op te bouwen. Maar om vooruit te komen, moet men eerst de confrontatie met het verleden aangaan, dit in detail vertellen, én het verhaal delen met de immigratieautoriteiten. te zien in theater Bellevue. Let op: De genoemde eindtijd is een indicatie en kan afwijken op de dag zelf.

Extremist Alice Vladlena Sandu

Locatie

Theater Bellevue
Leidsekade 90
1017 PN Amsterdam
Toon in Google Maps

Contact

Elke vluchteling ondergaat dit proces

In 2023 vroegen ongeveer 50.000 mensen - waaronder Alice - asiel aan in Nederland, terwijl de EU+ landen meer dan 1,1 miljoen aanvragen voor internationale bescherming ontvingen. Door haar verhaal te delen met immigratieambtenaren in het detentiecentrum op Schiphol, klampt Alice zich vast aan de hoop op het vinden van vrijheid en een nieuw thuis.

Alice's verhaal - een transgender vrouw en activiste die opgroeide in Rusland, waar haar identiteit werd geconfronteerd met politieke onderdrukking - wordt tot leven gebracht door de choreografie van de Nederlandse actrice en transgender vrouw Donna Demoon.

De voorstelling ging in première op Amsterdam Fringe 2024.

Toegankelijkheid

Algemene voorzieningen

Aanwezig, beschikbaar of toegestaan

  • Persoonlijke assistent
  • Zintuigelijke beleving
  • Toegankelijk gebouw

Extremist Alice Vladlena Sandu

Locatie

Theater Bellevue
Leidsekade 90
1017 PN Amsterdam
Toon in Google Maps

Contact