Rep & RRReuring: multidisciplinair maker zijn, hoe ga je er mee om?
In deze editie spreekt Luan met (muziek)theater- en RRReuringmaker Cheyenne Toney over hoe het is om disciplinair maker te zijn en hoe je daar mee omgaat. Met performances door Hesse Du Mark (muziek) en Rachad Debdoubi (spoken word). Deze talkshow bij Podium Mozaiek is gratis te bezoeken. LET OP: De genoemde eindtijd is een indicatie en kan nog wijzigen.
Rep & RRReuring: multidisciplinair maker zijn, hoe ga je er mee om?
Contact
Verhalen achter de makers
Oud-RRReuringmaker en spoken word artiest Luan Buleshkaj neemt deze editie het heft in handen en stelt op vier festivaldagen een mooie en diverse randprogrammering samen. Hij gaat opzoek naar de verhalen achter de makers en het publiek, waarbij hij in gesprek gaat met oud-RRReuringmakers en natuurlijk de makers van vandaag de dag en de toekomst. Verwacht talige talkshows, prachtige performances en vlijmscherpe visies. Humor, eigenzinnigheid, diepte en creativiteit. Rep & RRReuring wil je niet missen!
Toegankelijkheid
Rep & RRReuring: multidisciplinair maker zijn, hoe ga je er mee om?
Contact
Vergelijkbaar in Amsterdam

Rep & RRREURING - TG Gouden Bergen, Zeinab El Bouni

Herdenkingsjaar Slavernijverleden - Lezing: Wat is van ons en wie is ons?

Wat is van ons en wie is ons? | Herdenkingsjaar slavernijverleden - Editie 1

Keti Koti-viering: Vooruitkijken naar een gedeelde geschiedenis | Herdenkingsjaar Slavernijverleden - Editie 4

Documentaire: Strijders voor gelijke rechten - HTIB 50 jaar

Wie is oranje en wie niet? | Herdenkingsjaar Slavernijverleden - Editie 3 - Met o.a. Kim Aikman, Geoffri Bel, Rossel Chaslie, Howard Komproe, Shishani.

Aan tafel over zorg en gezondheid

Rose Stories e.a. - Happy in Holland - Podium Mozaïek

Dan maar alleen - Cheyenne Toney
